Tanévzárás a Benedekben

hétfő 03 július 2023 - 16:27:46 admin in:Egyéb
„Ballag már a vén diák…”- csendült fel a jól ismert ballagási ének 2023. június 16- án a Benedek Elek iskolában. Elköszöntek a nyolcadik osztályos és a szakiskola 10. évfolyamos tanulói. Ez alkalomból több ballagó diák könyvjutalomban részesült. A nevelőtestület javaslatára Cserna Krisztián és Rácz Martin 10. osztályos tanulók vehették át a Szakiskolai Munkaközösség és az Elek Apó Alapítvány által létrehozott “Szakma kiváló tanulója” elismerést. Az osztályfőnökök utolsó névsorolvasása mellett Pocsai Zsuzsanna intézményvezető emléklappal búcsúzott a diákoktól.
A tanév utolsó csengőszója június 26-án szólalt meg. Elérkezett a várva várt tanévzáró ünnepség. A Himnusz felcsendülése után Suha Noémi első osztályos tanuló Papp Róbert: Cerkafirka című versével búcsúztatta a tanévet. Pocsai Zsuzsanna intézményvezető asszony tanévértékelő beszédében összegezte a tanév kiemelkedő kulturális, tanulmányi és sport eredményeit. Köszönetet mondott a díjazott tanulóknak, valamint a felkészítő pedagógusoknak. Számos diák oklevélben és könyvjutalomban részesült. Két 9. évfolyamos tanuló is átvehette a „Szakma kiváló tanulója” díját. Szívből gratulálok minden kitüntetettnek! Az ünnepség végén a tanulók átvehették a bizonyítványukat és elkezdhették a jól megérdemelt vakációt!
Az iskola minden tanulójának és dolgozójának köszönöm a 2022-2023. tanévben végzett munkáját!
Kellemes nyarat és jó pihenést kívánok mindenkinek!

Pocsai Zsuzsanna