Tanévnyitó a Benedekben

csütörtök 02 szeptember 2021 - 11:00:00 admin in:Ünnepségek
Tanévnyitó a Benedekben

Két és fél hónap hallgatás után ismét megszólalt iskolánkban a csengő, tanévnyitóra invitálva kicsit és nagyot.

A Himnusz meghallgatása után Pocsai Zsuzsanna intézményvezető köszöntötte a diákokat és szüleiket, valamint az iskola dolgozóit.

Beszédében rövid tájékoztatást nyújtott az idei tanévre vonatkozó lényeges információkról. Hagyományainkhoz híven ajándékkal köszöntötte az iskola új tanulóit, az első osztályosokat és a szakképzésre jelentkező diákokat. Az alsó tagozatos tanulók és tanárnénijük, verssel köszöntötték az új tanévet. Az idei tanévnyitón először, az intézményvezetőnk virággal köszönte meg a jubiláló dolgozók több évtizedes munkáját, mely megható meglepetés volt a számukra. A Szózat meghallgatása után hivatalosan is elkezdődött a 2021-22-es tanév. Az ingyenes tankönyvek átvétele után a hátrányos helyzetű tanulók idén is átvehették az ingyenes tanszercsomagokat, mely nagy segítség a diákok és szüleik számára.

[/link]

Mindenkinek sikeres és eredményes tanévet kívánunk!
[/center]
0 LAN_THEME_2   Nyomtatóbarát változat  Hír létrehozása pdf formátumban