Alkotói pályázat

vasárnap 25 november 2018 - 13:45:55 MolnárKálmánné in:Egyéb
ALKOTÓI PÁLYÁZAT

Az Oktatási Hivatal „A tanulói lemorzsolódással veszélyeztetett intézmények támogatása” (EFOP-3.1.5-16-2016-00001) projektje alkotópályázatot hirdetett a befogadó, inkluzív iskola megjelenítésére a projektbe bevont általános és középiskolák 1–13. évfolyamos diákjainak. A pályázatra 20–45 fős alkotócsoportok nevezhettek.
Intézményünk részt vesz a pályázatban, így szeptemberben megkezdődött a munka, melynek célja a tanulók kreativitásra, kooperációra ösztönzése. Az alkotópályázat témája a befogadó, inkluzív iskola megjelenítése, tetszőleges eszközzel, műfaji kötöttség nélkül. Az esélyegyenlőség érdekében a felhasználható eszközök széles tárháza állt rendelkezésünkre. Mi az általános iskola felső tagozatos kategóriában indultunk, így a bevont pedagógusok: Czinkóczi Ágnes és Farkas Béla támogatásával elkészültek a pályaművek.
A pályaművek értékelésére 2018. november 22-én Miskolcon került sor, ahol intézményvezetőnk, Pocsai Zsuzsanna átvehette a tanulóknak járó elismerő okleveleket.

Molnár Kálmánné, pedagógus
Fotó: Czinkóczi Ágnes