Egészségnap a Benedek Elek Iskolában

csütörtök 19 október 2017 - 13:57:44 Administrator in:Rendezvények

Minden tanév októberében megrendezésre kerül az Egészségnap az alsós munkaközösség szervezésében. A 2017/2018. tanévben október 6-án tartottuk meg rendezvényünket.
Darázs Zsuzsanna tanítónő iskolánk védőnőjével, Laskainé Czidor Brigittával egyeztette a programot, aki kollégáival háromállomásos előadást és bemutatót szervezett korcsoportokra szabottan.
Az alsó tagozatos tanulók számára a higiénés szabályok betartásának fontossága és az egészséges táplálkozás témájában; a felső tagozatos és a szakiskolás tanulók az intim higiéniával kapcsolatban kaptak hasznos tanácsokat, valamint az évszaknak megfelelő divatos öltözködéssel ismerkedtek meg. A harmadik állomáson gyümölcsökből készített egészséges innivalókat kóstolhattak meg tanulóink. Ezen az állomáson kapcsolódott be a programba a fejlesztő csoportunk is.
Mind a szervezők, mind a tanulók jól érezték magukat.

Szabó Éva
munkaközösség-vezető